Stone island x Supreme. Wiosna 2016

Stone island x Supreme. Wiosna 2016

Jedno trzeba przyznać marce Stone Island, idą pod prąd. Mimo bardzo negatywnego przyjęcia przez europejskich, starych (czytaj stadionowych) klientów marki poprzednią kolekcje sygnowaną przez obie firmy. Już za kilka dni światło dzienne ujrzy kolejna kolekcja na wiosnę 2016, owoc Amerykańsko – Włoskiej współpracy. W skład kolekcji wchodzą:

  • Wodoodporny, reagujący na temperaturę trench w dwóch kolorach
  • analogiczne czapeczka i rybaczka
  • kurtka i spodnie (sic!) z Nylon Metal
  • bawełniane bluzy stójki z odblaskowym logo
  • torba

Wszystko do dostania wyłącznie w sklepach Supreme i Stone Island. Kilka sztuk wrzuca do sklepu online SI. Premiera kolekcji 19.03.

Widać wyraźnie jaka strategię obrała firma na najbliższe lata. Chcą skupić się na rynku amerykańskim a także azjatyckim. Stąd takie a nie inne ruchy. Otwarcie dwóch nowych salon w Stanach – Nowy York i Los Angeles i współpraca z Supreme, marką która zwłaszcza w Azji (6 z 10 sklepów Supreme mieści  się w Japonii) czy ogólnie w szeroko rozumianym świecie streetwear ma pozycje marki kultowej, jednoznacznie na to wskazuje. Najwyraźniej kasa płynąca z kieszeni kibiców zwłaszcza tych za naszej wschodniej granicy nie wystarcza.  Co to dla nas oznacza, w sumie nie wiele. Dalej będą produkować klasyczne dla nich sztuki w których z powodzeniem można jechać na wyjazd. Pytanie tylko czy w perspektywie kilku lat kibice będą chcieli jeszcze w tym chodzić.

4fUKnvyvPTg 6F5CwBBrous aXC7RjmeQTg BdAp4czjbOg f2paETmJC-8 f7rkw3eTc-8 G3jhxlM7huY hoSAz81I3po IygfFtuynuc -MvC6DeIhlM obaAHR9XiAM ofC4n8gh5-I qEFzdUu_d2Q u2M3UxcVjDc xgNKQeiOqTc xLBsOzEYU84 YRC7HZOthg4 z548uisPRocFacebooktwitterby feather